درباره شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین

شركت مهندسی کاوشگران صنعت پارس آرین در سال 1387 هجری خورشیدی با هدف فعالیت درامور تكنولوژی اطلاعات و گسترش فضای مجازی کشور جهت پیشبرد دانش و فناوری کشور تاسیس گردید.

آخرین پروژه ها

دفتر مهاجرتی ایده آل بنیامینفروشگاه مواد غذایی بنجامینآتلیه جهان نمای شهررازجهان نمای شهررازشرکت فردوس سازه فارسصنایع چوب و فلز نگین صنعت فارسگروه نرم افزاری راهبر

طراحی وب

7 سال تجربه در زمینه طراحی سایت و کدنویسی منطبق با آخرین اصول آماده سازی وب سایت کافی است تا طراحی وب سایت خود را به دست ما بسپارید. تیم فنی شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین با بهره گیری از دانش و توانایی بالا در طراحی استاندارد و با هدف توسعه استاندارهای وب فارسی، وب سایت شما را با خصوصیات منحصر به فرد و روز آماده سازی می‌کند.

سامانه ارسال پیامک (اینترنتی)

این سامانه از کاملترین و پیشرفته ترین سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه تحت وب با امکانات بی نظیر و کاربری بسیار آسان می باشد .در این سامانه شما میتوانید به تمام مشتریان و کارمندان و دوستان خود پیام کوتاه ارسال نمایید بدون نیاز به هیچگونه نصب برنامه و یا سیم کارت و موارد مشابه.کلیه مراحل ارسال پیامک توسط این سامانه و از طریق بستر اینترنت انجام میگیرد

ورودبه سایت ارسال پیامک ومشاهده تعرفه ها

تولید نرم افزار

با توجه به اینکه کشور ما از جهت فرهنگ استفاده از ارتباطات الکترونیکی و فناوری اطلاعات و امکان استفاده از آنها نسبت به دیگر کشورهای دنیا در جایگاه مستحق خود نمی‌باشد تیم فنی شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین برآن شده است تا با تولید نرم افزارهای کارآمد که موجب ارتقای این مهم شود قدم بردارد.راه اندازی شبکه

شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین با سابقه طولانی در زمینه راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری با تیمی کارکشته و با تجربه آماده نصب و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری با جدیدترین تکنولوژی‌های روز برای هر چه آسان‌تر شدن کار دفاتر و سازمان‌ها و غیره می‌باشد.

مالتی مدیا

در دنیای تبلیغات، امروزه اکثر شرکت ها برای معرفی محصولات خود از سی دی های مولتی مدیا استفاده می کنند. سی دی مولتی مدیا به جهت دارا بودن قابلیتهای منحصر به فرد در جذب مشتری تاثیر شگرفی دارد. شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین با سابقه کار طولانی در این زمینه و نبوغ و خلاقیت تیم فنی خود می تواند سهم بسزایی در تجارت شما داشته باشد.

بازاریابی اینترنتی

شرکت کاوشگران صنعت پارس آرین با روش‌ها و شگردهای روز تجارت الکترونیک وب سایت شما را آنچنان تعاملی و پویا می‌کند که موجب فروش و ارتقای تجارت شما شود. در این مورد با ما تماس بگیرید تا ایده ها و تجارب خود را در اختیار شما بگذاریم.